Dla rodziców

Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom. Możesz tworzyć dowolną ilość podstron o dowolnej nazwie,
dzięki czemu treści na stronie będą uporządkowane według Twoich potrzeb i pomysłów.

Pracujemy w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego, określoną przez MEN.

W codziennej pracy staramy się maksymalnie urozmaicić metody pracy z dziećmi. Wybieramy te, które pomagają nam usystematyzować proces edukacji i jednocześnie sprawiają, że zajęcia są niezwykle ciekawe.

Oferta standardowa obejmuje m.in.:
  • zajęcia rytmiczne  2 razy w tygodniu
  • naukę języka angielskiego  2 razy w tygodniu
  • zajęcia logopedyczne

Oferta dodatkowa obejmuje:
  • basen  naukę pływania
  • jazdę konną
  • warsztaty plastyczne
  • naukę gry na instrumentach
  • gimnastykę korekcyjną
Nasz zespół dba o wszechstronny rozwój podopiecznych. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez najlepszych specjalistów.

Oprócz edukacji zapewniamy maluchom także mnóstwo zabaw ruchowych, plastycznych i manualnych. Ponadto organizujemy wiele wyjść i wycieczek rekreacyjnych oraz kulturoznawczych.
Programy, metody i formy pracy:
Proces dydaktyczno-wychowawczy organizujemy w oparciu o naturalną aktywność dzieci. Stokrotkowe przedszkolaki poznają otaczającą rzeczywistość poprzez zabawę, działanie i doświadczenie. Takiej koncepcji pracy sprzyjają wybrane przez nas programy, metody i formy pracy z dziećmi, rodzicami i środowiskiem.
  • "Jestem częścią świata"  program wychowania przedszkolnego wspomagający rozwój aktywności twórczej dzieci
    Krystyna Nowak-Groibelska, Beata Pilecka
  • Metoda aktywnego słuchania muzyki Bati Strauss  przybliżenie dzieciom muzyki klasycznej poprzez tzw. aktywne słuchanie.
  • Metoda Dobrego Startu – wspierająca rozwój psychomotoryczny dziecka, ułatwiająca naukę czytania i pisania
    Marta Bogdanowicz
  • Metoda Weroniki Sherborne  ruch rozwijający dla dzieci; wybrane aktywności ruchowe
  • Wspomaganie rozwoju umysłowego dzieci wg Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej