O przedszkolu

Przedszkole nr 15 "Stokrotka" w Krakowie rozpoczęło działalność w 1985 roku. Naszym celem jest poszukiwanie i wydobywanie talentów, które drzemią w dzieciach. Pragniemy dać im możliwość rozwoju indywidualnych zdolności.

Naszą pracę opieramy na otwartej komunikacji z dziećmi i wzajemnym poczuciu bezpieczeństwa. Zależy nam również na podjęciu dialogu z rodzicami. Kierujemy się szeroko pojętym dobrem dzieci.

Chcemy nauczyć je wrażliwości na potrzeby innych, szacunku do własnego państwa oraz poszanowania praw innych ludzi. Wyróżnia nas rodzinna atmosfera, wysoki poziom edukacyjny i nieustająca chęć rozwijania się.

O tym, co dzieje się aktualnie w naszej placówce, przeczytasz w dziale "Wydarzenia".
W "Galerii" natomiast obejrzysz zdjęcia dokumentujące nie tylko wycieczki i imprezy, w których bierzemy udział, lecz także nasze codziennie zabawy z edukacją!

Znajdź nas na Facebooku!